Domy Ruzyně

Bydlení pro každého

Projekt RD Ruzyně nabízí rodinné domy o dispozicích 5+kk až 8+kk, uspokojí tak poptávku i vícečlenné rodiny. Rodinné domy pro vás stavíme v několika variantách, a to jako řadové, dvojdomy i samostatně stojící. Samozřejmostí je garáž a terasa u každého domu.

Přejít na ceník

Místo pro život

Pražská městská část Ruzyně je jednou z nejvyhledávanějších rezidenčních lokalit, nabízí blízkost centra města s dobrou dopravní dostupností, ale i klid a spoustu zelených míst pro vás odpočinek.

Přejít na lokalitu

Výhodné financování

Za vaše sny o vlastním bydlení v rodinné domě nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku, a to pouze 15 %. Doplatek bude hrazen až po dokončení projektu a kolaudaci.

Financování

Aktuality

Průběh výstavby

Aktuálně probíhá vnitřní instalace ZTI, NN a VZT na objektech A2 a dále zdění vnitřních příček a izolační práce na střechách na těchto objektech. Dále jsou prováděny inženýrské sítě včetně osazování šachet, provětrávané omítky (objekty B1 a B2), vnitřní omítky(objekty B1 a B2), montáž zateplení objektů (objekty A1), fasádní omítky (objekty B1 a B2) a montáž okenních otvorů objektů (objekty C1 a C2).

Všechny aktuality

Kontakt

Tomáš Šenovský Manažer prodeje

Tomáš Šenovský

Tel.: +420 722 974 150 E-mail: rdruzyne@ms-invest.cz
Developer a prodejce

MS-INVEST a.s.

Sokolovská 100a, 186 00, Praha 8 E-mail: praha@ms-invest.cz

Napište nám


Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti MS-INVEST a.s.
Mapa

Architekt projektu

Hans-Paul Architekti

Financující partner

Česká spořitelna

Naše další projekty